MSI FORGE GK600 TKL WIRELESS SKY | Gaming Keyboard | Wireless | Bluetooth | US | Mechanical Linear
- TootjadMSI
- Mudel: FORGE GK600 TKL W SKY US
- Saadavus: 5
-
89€
MSI FORGE GK600 TKL WIRELESS SKY | Gaming Keyboard | Wireless | Bluetooth | US | Mechanical Linear
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Mechanical Linear |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 219 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0 |
| Plastic (No PET) | 47.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | FORGE GK600 TKL WIRELESS SKY |
| Tagantvalgustus | 20-Mode RGB |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





